Tvorų stulpai

Tvoros stulpai/IšmatavimaiKaina/vnt.
12 x 12 cm, h- 2,2m  (1,5 m virš žemės) su viena arba dviem išpjovomis20,00 €
12 x 12 cm, h- 2,8m  (2 m virš žemės) su viena arba dviem išpjovomis25,00 €
12 x 12 cm, h-3m be išpjovų40,00 €

Tvorų stulpai


Namai – mūsų pagrindinis nekilnojamas turtas, kuris suteikia džiaugsmą, ramybę ir nepaprastą jaukumą. Tai vieta, kur visada gera sugrįžti. Dėl šių priežasčių mes turime skirti atitinkamą dėmesį savo būstams. Vienas iš pagrindinių darbų, kurį turime atlikti, norint sukurti daugiau jaukumo ir privatumo namams – tai pasistatyti tvorą.

Tvora turi būti svarbi Jūsų investicija, kurios dėka namai taps ne tik gražesni, bet ir padidės jų vertė. Visai nesvarbu, ar namą įsirenginėjate sau, ar pardavimui, jo vertė visada išliks svarbiu rodikliu kiekvienam šeimininkui.

Tam, kad Jūsų namuose būtų pastatyta kokybiška tvora, pirmiausia riekia atkreipti dėmesį į tai, kokius tvoros stulpus pasirinksite.

Kam reikalingi tvorų stulpai?

Kiekviena statoma tvora susidaro iš skirtingų dalių. Tvorų stulpai – pagrindinės tvorų dalys, nuo kurių kokybės tiesiogiai priklauso visos tvoros ilgaamžiškumas. Tvorų stulpai atlieka atraminę funkciją ir tik nuo jų aukščio bei išsidėstymo priklauso, kiek Jūsų namai bus privatūs. Iš esmės be tvoros stulpų negalime įsivaizduoti jokios tvoros sumontavimo, nebent tai būtų paprasta vielinė tvora.

Kokio dydžio tvoros stulpus pasirinkti?

Mūsų gaminami tvorų stulpai yra vienodi, tačiau galima rinktis skirtingus ilgius. Tą reikėtų rinktis, atsižvelgiant į aplinką. Nereikėtų statyti per daug didelės tvoros, nes taip galite tapti per daug izoliuoti nuo bendruomenės. Kita vertus, per žema tvora visiškai Jūsų neapsaugos nuo plėšikų ar laukinių gyvūnų. Aukštį rekomenduojama rinktis optimalų, atsižvelgus net ir į Jūsų ūgį.

Tvoros stulpų aukščio pasirinkimą geriausiai gali padiktuoti vyraujanti aplinka. Mieste, kur gyvenate tarp daug žmonių, verta statytis didesnę tvorą, nei atokioje sodyboje. Nedideliuose kiemuose taip pat netinka masyvios tvoros, kadangi jos gali sukurti per daug didelį uždarumo vaizdą ir taip sugadinti visą eksterjerą. Renkantis naują tvorą, reikia atkreipti dėmesį net ir į namo dydį, bei tai, iš kokių medžiagų jis pastatytas ir kokiomis spalvomis nudažytas.

Tvoros aukštis pagal savivaldybės normas

Jeigu tvoros aukštis bus iki 1,80 metrų, jai nereikės projekto ir savivaldybės leidimo. Tvorai nuo 1,8 iki 2 metrų rengiamas supaprastintas projektas ir leidimas nereikalingas, kai įgaliotas asmuo suteikė pritarimą statybai.

Taip pat, statydami bet kokią tvorą, kurios ribose bus paliestas ir kaimyno sklypas, būtina gauti ir to sklypo savininko raštišką susitikimą. Tačiau šiai taisyklei taikoma nemažai išimčių. Be to visada galite statyti tvorą ne ant bendros, o arčiau savos ribos. Taip nereikės gauti jokių papildomų leidimų.

Pagal pateikiamus išmatavimus ir Jūsų poreikius, mes visada galime prisitaikyti ir pagaminti bei sumontuoti Jums tinkamiausią tvorą.

Tvirčiausios tvoros stulpų medžiagos ir konstrukcijos


Medžiagos:

Tvorų stulpai savo geriausias funkcines savybes atskleis tik tuo atveju, jeigu bus pagaminti iš patvarių medžiagų. Savo klientams mes visada rekomenduojame rinktis betoninius tvoros stulpus. Betoniniai tvorų stulpai labai mėgiami Lietuvoje dėl nesunkaus jų montavimo. Betoninei tvorai su stulpais nėra reikalingi pamatai. Tai labai padeda sutaupyti.

Ši medžiaga jau nuo seno labai populiari, kadangi yra tvirta, ilgaamžė ir atspari bet kokiems klimato pokyčiams. Be to, betoniniai tvoros stulpai nereikalauja visiškai jokios Jūsų priežiūros ateityje. Nebent, norėsite nudažyti ar perdažyti juos.

Dažymas:

Mūsų gaminami betoniniai tvoros stulpai yra natūralios spalvos, tačiau klientai visada gali savo gaminius nudažyti norima spalva. Verta paminėti, kad dažyti galima tik su specialiais fasadiniais, betonui skirtais, dažais. Ateityje visada galima perdažyti ir taip pakeisti spalvas, pagal poreikį.

Betono tvorų stulpai su pigmentu:

Jeigu dažyti nemėgstate, mes visada siūlome puikią alternatyvą – betono tvoros stulpus su pigmentu. Tiesa, šiuo atveju spalvos intensyvumas bus kiek mažesnis, nei, kad nudažius su specialiais dažais. Tačiau, gal Jums ir nereikia itin ryškių spalvų savo kieme?

Konstrukcijos:

Tvorų stulpai gali būti su išpjovomis arba be jų. Išpjovos reikalingos tam, kad į jas būtų galima sunerti tvoros plokštes. Tačiau dizaino pasirinkimas gali būti individualus. Bet kuriuo atveju tvoros kampuose yra pastatomi du stulpai su viena išpjova.


Ką mes galime pasiūlyti?

  • Garantinį savo produkcijos laikotarpį;
  • Jei gyvenate Pietų Lietuvoje, atvykstame į vietą ir sumontuojame tvorą už Jus. Nereikalingas joks specialus tvoros vietos paruošimas.

Kadangi betoniniai tvoros stulpai gana sunkūs ir jiems iškelti neužtenka vieno žmogaus, siūlome greitą ir operatyvų tvoros sumontavimą už Jus. Taip Jūs galite sutaupyti daug laiko.

Žemiau matote mūsų gaminių galeriją, kviečiame pasidairyti. Tai tik dalis pavyzdžių. Su mumis galite susisiekti el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba telefonu +37068365900.