G/B latakas B-100

Gaminys Išoriniai išmatavimai( ilgis, plotis, aukštis )Svoris ( kg)Kaina eurais be PVM 
G/B latakas B-100100 x 40 x 25 98,0035,00

Lietaus loveliai

Statydami naują namą, o gal atnaujindami seną pastatą, visada norime, kad darbai būtų nesudėtingi, o rezultatai – itin džiuginantys bei praktiški. Kalbant apie namo statybas, visada reikia atsižvelgti į daugelį faktorių, tačiau didelis dėmesys turi būti skiriamas lietaus nutekėjimo sistemoms.

Lietaus loveliai – vieni iš būtiniausių kiekvieno pastato elementų. Be jų neįsivaizduojama bet kokios paskirties pastato statyba. Jie turi būti statomi net ir tais atvejais, kai kritulių kiekis klimato zonoje itin mažas. Lietaus loveliai ne tik suteikia komfortą ir apsaugo nuo perteklinio lietaus vandens pratekėjimo, bet ir suteikia kitas funkcijas. Viena jų – tai tinkamas kiekvieno pastato fasado užbaigtumo vaizdas.

Lietaus lovelių paskirtis ir medžiagos:

Lietaus loveliai, kaip jau ir minėjome, atlieka tiesioginę funkcinę paskirtį – apsaugo statinio konstrukciją nuo nereikalingo vandens poveikio. Taip pat šie gaminiai suteikia ir papildomo grožio pastatams. Kai kartu su gaminiu galime gauti ne tik funkcinį, bet ir estetinį privalumą, visada labai atidžiai renkamės ir džiaugiamės savo pasirinkimu.

Mūsų gaminami lietaus nuvedimo loveliai gaminami iš tvirtos medžiagos – betono. Tai bene protingiausias medžiagos pasirinkimas, renkantis lietaus lovelius. Betonas leis džiaugtis sumontuotais gaminiais daug metų, kadangi yra labai tvirtas ir atsparus bet kokiems temperatūroms pokyčiams ir drėgmei. Kas ypač svarbu, kalbant apie lietaus nutekėjimo sistemas.

Lietaus lovelių pasirinkimas

Jeigu Jums svarbi protinga kaina ir kokybiškos lietaus lovelių medžiagos, siūlome pažiūrėti į mūsų gaminių pavyzdžius galerijoje. Tai tik pavyzdžiai, esant poreikiui, lietaus loveliai gali būti paruošti pagal individualų užsakymą. Jie galimi tik didesniems užsakomiems kiekiams.

Produkcijos kiekiai nėra dideli, tačiau kokybė – nepriekaištinga. Šiuos gaminius labai dažnai renkasi fiziniai asmenys. Dėl detalesnės informacijos galite susisiekti el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba telefonu +37068365900.