Šiukšliadėžės Š-ŠB (šlifuotas betonas)

Gaminys  Išmatavimai Svoris Kaina 
Šiukšliadėžės Š-ŠB (šlifuotas betonas) (46 x 46 x 55 cm)
Talpa - 60 l
150 kg 150,00 EUR + PVM (su dėkliuku)

Šiukšliadėžė Š-GS su granito skaldos apdaila

Gaminys  Išmatavimai Svoris Kaina 
Šiukšliadėžė Š-GS su granito skaldos apdaila (46 x 46 x 55 cm)
Talpa - 60 l
150 kg 150,00 EUR + PVM (su dėkliuku)

Šiukšliadėžė Š-ELE su medžio–plastiko kompozito dailylentėmis

Gaminys  Išmatavimai Svoris
Šiukšliadėžė Š-ELE
(su medžio–plastiko kompozito dailylentėmis)
(50 x 50 x 50 cm)
Talpa - 60 l
150 kg

 

Šiukšliadėžė Š- ELE - GS/ŠB

Gaminys  Išmatavimai Svoris Kaina 
Šiukšliadėžė Š- ELE - GS/ŠB
Šlifuotas betonas/granito skalda su cinkuotos skardos dėklu 
(50 x 50 x 50 cm)
Talpa - 60 l
150 kg 150 eurai + PVM

 

Lauko šiukšliadėžės

Pastaruoju metu pastebime, kad visuomenė skiria didelį dėmesį ne tik akiai gražiems dalykams, tačiau ir tinkamai puoselėjamai aplinkai. Žmonės rūpinasi, kad švara ir ekologija vyrautų ne tik namuose, bet ir viešose lauko erdvėse. Tam, kad visi galėtume tinkamai palaikyti miesto švarą ir nešiukšlintume kur papuola, būtina visur įrengti kuo daugiau lengvai prieinamų lauko šiukšliadėžių.

Lauko šiukšliadėžės atlieka ne vieną funkciją. Visų pirma, jos suteikia kiekvienam praeiviui didelį patogumą, kadangi nereikia ilgai galvoti, kur mesti su savimi turimas šiukšles. Taip pat tinkamai suderinus jas su kitais architektūros elementais galima išgauti ne tik patogų, bet ir gražų visos aplinkos vaizdą.

Kur statomos lauko šiukšliadėžės?

  • Parkuose;
  • Miesto aikštėse;
  • Gatvėse;
  • Šalia viešojo transporto stotelių;
  • Šalia prekybos centrų ir kitų pramogų erdvių;
  • Nuosavų namų kiemuose;
  • Šalia daugiabučių.

Betoninės šiukšliadėžės

Siekiant pastatyti ne tik estetiškas ir patogias, bet ir patvarias šiukšlių dėžes, reikia atkreipti dėmesį į gaminio medžiagą. Daugelis pritaria, kad pačios kokybiškiausios yra betoninės šiukšliadėžės.

Betono gaminiai visada yra populiarūs dėl savo ilgaamžiškumo ir išskirtinio patvarumo. Taip pat ir dėl to, kad vėliau nereikia naudoti jokios papildomos priežiūros. Betonas – tvirta medžiaga, kuri visiškai nereaguoja į temperatūros pokyčius. Nors ji neturi išskirtinės spalvos, nesutinkame, kad betoninės lauko šiukšliadėžės negali būti stilingos. Jas visada galima įdomiai nudažyti su betonui skirtais fasadiniais dažais. Be to išskirtinės dizaino formos leidžia sukurti dar geresnį eksterjero vaizdą.

Lauko šiukšliadėžių dizainas


Betoninės šiukšliadėžės – geriausias pasirinkimas, nes tokie gaminiai labai universalūs ir gali būti pritaikomi kone kiekvienoje viešoje erdvėje. Standartiškai betoninės lauko šiukšliadėžės gaminamos kvadratinės formos, tačiau siekiant prisitaikyti prie jau esamo eksterjero, galima gaminti ir kitokias, išskirtines formas.

Mes gaminame lauko šiukšliadėžes pagal pateiktus išmatavimus, todėl visada klientą paliekame patenkintą. Pagal pateiktus brėžinius gaminame tik tada, kai klientui reikia ne 1 ir ne 2 šiukšliadėžių. Savo gaminiams visada suteikiame garantiją

Nors šiukšlės ir nekelia jokių malonių asociacijų, tačiau betoninės šiukšliadėžės užtikrina, kad bus palaikoma preciziška tvarka. Tereikia tik šiokio tokio žmonių sąmoningumo. Tinkamai parinktas dizainas gali paversti net ir tokius objektus, kaip šiukšliadėžės, išskirtinėmis eksterjero puošmenomis.

Mūsų gaminiai

Žemiau pateiktoje galerijoje galite matyti mūsų gaminamų šiukšliadėžių pavyzdžių. Dėl konkrečios produkcijos galite susisiekti el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba telefonu +37068365900.