3D spausdinimas - puikus metodas greitai ir pigiai pagaminti detalės prototipą,  nedidelį funkcinių detalių tiražą ar junginį. Ši gamybos technologija leidžia tą patį modelį pagaminti skirtingomis savybėmis ir parametrais - skirtingo svorio, stiprumo, paviršiaus kokybės, taip taupant medžiagą, laiką ir išlaidas plastikinių detalių gamyboje. Ši auganti gamybos sritis leidžia pagaminti sudėtingų formų plastikines detales, kurių kitais gamybos procesais pagaminti praktiškai neįmanoma.

 

3D modeliavimas - detalių kūrimas pagal brėžinį, originalią detalę ar nuotrauką. 3D modeliavimas leidžia sukurti bet kokią detalę, kurios peržiūra galima dar prieš detalės spausdinimą. Gamybos eigoje yra galimas detalių (parametrų ir matmenų) optimizavimas prieš ir po prototipo gamybos.

 

Jei neturite norimos detalės modelio (STL), mūsų 3D inžinierius yra pasirengęs jums padėti, 3D modelis yra sukuriamas pagal individualų kliento poreikį, bei parenkama optimaliausia medžiaga. Prieš gamybos procesą klientas yra supažindinamas su kuriamos detalės medžiagos tankio savybėmis, aptariamos galimos detalės korekcijos ir optimizavimas.

 

 

 

 Keipkitės  ir atsakysime visus jūsų klausimus! 

 Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.