3D spausdinimas - puikus būdas greitai ir pigiai pagaminti detalės prototipą arba nedidelį tiražą funkcinių detalių. Ši gamybos technologija leidžia tą patį modelį pagaminti su skirtingomis savybėmis - skirtingo svorio, stiprumo, paviršiaus kokybės, taip sutaupant medžiagų, laiko ir pinigų gaminant detalę. Šis naujas gamybos būdas leidžia pagaminti itin sudėtingų formų modelius, kurių gamyba buvo itin sudėtinga kitais gamybos būdais.

 

3D spausdinimas ypač patrauklus, materializuojant itin sudėtingos geometrijos produktus, nes skirtingai nuo frezavimo suteikia neribotą modelio geometrinio sudėtingumo laisvę.3D spausdinimas taip pat padeda ženkliai sumažinti konstrukcijų svorį, nes leidžia optimizuoti topologiją, ir realizuoti tokias detalių konstrukcijas, kurių neįmanoma išgauti, naudojant tradicines metalų formavimo technologijas.

 

3D modeliavimas - detalių kūrimas pagal brėžinį, originalią detalę ar nuotrauką. 3D modeliavimas leidžia sukurti bet kokią formą ir ją peržiūrėti dar prieš spausdinant .  Galimas detalių optimizavimas prieš ir po prototipo gamybos.

 

Jei neturite 3D modelio, kurį norėtumėte atsispausdinti -  sumodeliuosimeuž jus!

 Keipkitės  ir atsakysime visus jūsų klausimus!  -   3D inžinierius  +370 655 25661

 Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.