Laiptų pakopos

Gaminame betonines ir teracines laiptų pakopas ir aikšteles pagal duotus išmatavimus ar brėžinius. Į laiptų pakopas liejimo metu pagal poreikį įdedame metalines detales jų tvirtinimui prie metalinės kontrukcijos.

Teraco spalvų paletė čia 

Mūsų gaminamos laiptų pakopos:

  • Teracinės laiptų pakopos
  • Betoninės laiptų pakopos
  • Balto teraco laiptų pakopos
  • Teraco aikštelės su įmontuotom grotelėm
  • Teraco antpakopiai užapvalintais krašteliais
  • Pakopos šiurkštintu ( bučerduotu) paviršiumi arba išfrezuota 4cm pločio  neslydimo juostele.

Laiptų pakopos

Didesnėse nei vieno aukšto patalpose laiptai yra vienas svarbiausių elementų, nes jų dėka galime patogiai patekti į skirtingus pastato aukštus. Be laiptų praktiškai neapsieina nei vienas pastatas, kadangi jais galima pakliūti ne tik į aukštesnius aukštus, bet ir į palėpes ar rūsius.

Laiptų atliekama funkcija nėra skirta tiesiogiai tik patogiam vaikščiojimui ir priėjimui. Laiptai yra ir labai svarbi interjero dalis, kuri puikiai prideda grožio kiekvienam interjerui ar eksterjerui.

Niekam ne paslaptis, kad tik tinkamai įrengtos laiptų pakopos gali geriausiai prisidėti prie bendros gaminio kokybės. Laiptų pakopos – pagrindinis elementas, nuo kurio priklausys, ar laiptais vaikščioti bus patogu.

Kokias laiptų pakopas galima pasirinkti?

Savo klientams siūlome rinktis kokybiškas betono arba teraco (mozaikinio betono)  laiptų pakopas.

Betoniniai laiptai:

Betoniniai laiptai dažniausiai statomi lauko erdvėse. Eksterjerui rinktis betoną pravartu, nes tokie laiptai bus ilgaamžiški ir neveikiami temperatūros kaitos. Betoninių laiptų pakopos kaina priklauso nuo pasirinkto jų kiekio ir dydžio.

Betoniniai laiptai pasirenkami ir vidaus dizaine, kadangi tarp aukštų jie sukuria optimalią garso ir šilumos izoliaciją. Betoninių laiptų pakopos kaina viduje taip pat priklauso nuo pasirenkamo kiekio bei dizaino sudėtingumo montavimo metu.

Betoniniai laiptai – puikus pasirinkimas, kadangi prie jų galima priderinti norimą apdailą, neprarandant geriausių medžiagos savybių. Patalpų viduje tereikia atlikti papildomos technologijos darbus, kurių metu ant betono yra klijuojama norimo masyvo apdaila.

Teraco laiptai:

Teraco laiptai – tai mozaikinio betono laiptai. Jie pasirenkami tada, kai norima įdomesnio dizaino. Šie laiptai gali būti montuojami tiek viduje, tiek lauke. Lauko laiptų pakopos kaina priklauso nuo pasirinktos spalvos ir papildomų detalių, pavyzdžiui, paviršiaus šiurkštinimo, neslydimo juostelės išfrezavimo, impregnavimo ir kita. Tas pats pasakytina ir apie vidaus teraco laiptus.

Teracinės laiptų pakopos gali būti skirtingų spalvų. Mūsų užsakovai gali rinktis iš gausios teraco spalvų paletės. Neradus norimos spalvos, visada eksperimentuojame ir taip išgauname kuo panašesnę spalvą prie jau turimo interjero ar eksterjero.

Nuo ko priklauso laiptų pakopos kaina?

Laiptų pakopos kainos skiriasi dėl medžiagų pasirinkimo, išmatavimų ir pasirinkto apdailos būdo.

Ką mes galime pasiūlyti?

Gaminame betonines ir teracines laiptų pakopas ir aikšteles pagal duotus išmatavimus ar brėžinius. Į laiptų pakopas liejimo metu, pagal poreikį, įdedame metalines detales jų tvirtinimui prie metalinės konstrukcijos. Pagal brėžinius gaminame ir nestandartinius gaminius. Savo darbams suteikiame garantinį laikotarpį.

Laiptų pakopos – vienas populiariausių mūsų užsakymų, todėl gamybos laikas tiesiogiai priklauso ne tik nuo užsakomo kiekio, bet ir nuo sezono bei mūsų užimtumo.

Žemiau pateiktoje galerijoje galite pamatyti mūsų darbų pavyzdžių. Kreipkitės el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba telefonu +37068365900.