TRINGALA

G. Baleženčio firma “Tringala” savo veiklą betono gaminių srityje pradėjo 2001 metais. Po atsakingai ir kokybiškai pradėto darbo, įmonei pavyko rasti savo nišą rinkoje. Įmonės darbuotojų teikiama profesionali konsultacija ir dėmesys, buvo įvertinti tiek privačių statytojų, tiek įmonių.

Mūsų komanda glaudžiai bendradarbiauja su klientais, kad sukurtų individualaus pritaikymo gaminius iš betono, atitinkančius jų specifinius reikalavimus. Suprantame, kad kiekvienas projektas yra unikalus, todėl pasitelkiame savo patirtį kurdami individualius sprendimus, nesvarbu, ar tai būtų išskirtinis suoliukas, sudėtingas architektūrinis fasado elementas ar pramoninis komponentas.

Mūsų komanda

glaudžiai bendradarbiauja su klientais, kad sukurtų individualaus pritaikymo gaminius iš betono, atitinkančius jų specifinius reikalavimus. Suprantame, kad kiekvienas projektas yra unikalus, todėl pasitelkiame savo patirtį kurdami individualius sprendimus, nesvarbu, ar tai būtų išskirtinis suoliukas, sudėtingas architektūrinis fasado elementas ar pramoninis komponentas.

Surenkamosios gelžbetonio konstrukcijos

yra gaminamos kontroliuojamoje aplinkoje ir kiek vėliau yra transportuojamos į statybvietę surinkimui. Šis metodas suteikia įvairių privalumų, tokių kaip griežtesnė kokybės kontrolė, spartesnė statyba ir paprastesni darbo vietoje reikalavimai. Surenkamosios gelžbetonio konstrukcijos turi platų pritaikymą ir yra tinkamos įvairiems statybų projektams.

Mažoji miesto architektūra

tai funkciniai ir estetiniai elementai, strategiškai išdėstyti viešosiose miesto erdvėse. Tai yra suolai, šiukšliadėžės, dviračių stovai, eismo stotelės ir kt. Šie elementai didina viešųjų erdvių patogumą ir prieinamumą, suteikia komfortą, prisideda prie bendro miestovaizdžio charakterio ir estetikos.

Mažoji miesto
architektūra

Mažoji miesto architektūra – tai funkciniai ir estetiniai elementai,
strategiškai išdėstyti viešosiose miesto erdvėse. Tai yra
suolai, šiukšliadėžės, dviračių stovai, eismo stotelės ir kt. Šie elementai
didina viešųjų erdvių patogumą ir prieinamumą, suteikia komfortą,
prisideda prie bendromiestovaizdžio charakterio ir estetikos.

Surenkamos betono
konstrukcijos

Surenkamosios gelžbetonio konstrukcijos yra gaminamos kontroliuojamoje
aplinkoje ir kiek vėliau yra transportuojamos į statybvietę surinkimui.
Šis metodas suteikia įvairių privalumų, tokių kaip griežtesnė kokybės
kontrolė, spartesnė statyba ir paprastesni darbo vietoje reikalavimai.
Surenkamosios gelžbetonio konstrukcijos turi platų pritaikymą ir yra
tinkamos įvairiems statybų projektams.

Mes vadovaujamės kokybės kontrolės priemonėmis, laikydamiesi pramonės standartų ir ilgametės patirties, kad galėtume pristatyti produktus, kurie atitinka arba viršija klientų lūkesčius. Kiwa Inspecta“ yra įmonė, siūlanti tikrinimo, testavimo, sertifikavimo ir konsultavimo paslaugas įvairiose pramonės šakose, siekdama užtikrinti saugumą, kokybę ir atitiktį standartams.

MUMIS PASITIKI

Apie mus